
Karcher WV 2 Premium + KV4 Premium пилосос віконний
- Немає в наявності
- Код: 87476
4 499 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Karcher WV 2 Premium + KV4 Premium пилосос віконний Виробник Karcher Країна походження Німеччина Тип пилососа віконний вид прибирання волога напруга мережі 100 - 240 В / 50 - 60 Гц обсяг бака 100 мл Довжина кабеля без кабелю продуктивність прибирання 75 м² = 25 вікон призначення прибирання гладких поверхонь (плитка, дзеркала або душові кабіни). Габарити 120 x 280 x 320 мм вага 0.6 кг додатково Комплектація Літій-іонний акумулятор Зарядний пристрій швидкозарядний пристрій Змінна усмоктувальна насадка Акумуляторний вібропад KV 4 Серветка, 1 x Штрих код:4054278469577
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Тип прибирання | Волога |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 120 x 280 x 320 мм |
| Довжина кабеля | без кабелю |
| Комплектація | Літій-іонний акумуляторЗарядний пристрійШвидкозарядний пристрійЗмінна насадка, що всмоктує,Акумуляторний вібропад KV 4Серветка, 1 x |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга мережі | 100 - 240 В/50 - 60 Гц |
| Об'єм бака | 100 мл |
| Призначення | прибирання гладких поверхонь (плитка, дзеркала чи душові кабіни). |
| Продуктивність збирання | 75 м ² 25 вікон |
| Тип пилососу | Віконний |
| Штрих код | 4054278469577 |
- Ціна: 4 499 ₴

