
Віконний пилосос WV 6 + вібропад KV 4 Karcher
- Немає в наявності
- Код: 101674
6 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Віконний пилосос WV 6 + вібропад KV 4 Karcher За допомогою акумуляторного вібропаду KV 4 можна з легкістю очистити бруд з поверхні без необхідності відтирання. Підходить для всіх гладких поверхонь, таких як вікна, дзеркала, душові кабіни або плитка. Вібрація підвищує ефективність очищення поверхні та виключає необхідність відшкрібання стійких забруднень. Потім надлишкову рідину можна видалити за допомогою віконного пилососа WV 6, який забезпечує прибирання без слідів і смуг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76 кг кг |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 126 x 280 x 310 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Серветка автоматично зволожується, тому поверхню можна відразу протерти. Бачок для чистої води KV 4, а також бачок для брудної води WV 6 можна швидко заповнити і випорожнити. Час заряджання акумулятора 170 хв |
| Діаметр насадок | 280 мм |
| Комплектація | Швидкозарядний пристрій Концентрат для миття вікон (1 х 20 мл) Змінна насадка, що всмоктує, Серветка, 1 x |
| Країна походження | Німеччина |
| Об'єм бака | 0.15 л |
| Призначення | Очищення вікон, дзеркал, душових кабін та ін. |
| Продуктивність збирання | Приблизно 300 м ² 100 вікон |
| Тип пилососу | Віконний |
| Штрих код | 4054278469584 |
- Ціна: 6 899 ₴










