
Пилосос циклонний GVC8210G Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 90249
3 439 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос циклонний GVC8210G Grunhelm Мішок пилосос GRUNHELM GVC8210G - контейнерна модель з системою відцентрової очистки повітря. Великий радіус прибирання (9м) дозволить швидко і якісно забратися в квартирі або будинку. Для зручності користування є регулятор на корпусі. Загальна потужність пилососа - 2000 Вт, потужність всмоктування - 180-300 Вт.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Радіус дії | 9 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 42х25, 5х31, 5 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Комплектація | Пилосос, Стальна телескопічна трубка, Фільтр, Шланг, Щітка підлога/килим, Дві насадки (для м'яких меблів та щілинна Інструкція, |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм бака | 2 л |
| Потужність | 850 Вт |
| Потужність всмоктування | 180-300 Вт |
| Система фільтрації | Циклон |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Штрих код | 6902018020008 |
- Ціна: 3 439 ₴

