
Пилосос циклонний GVCM145CO Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 97659
3 849 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос циклонний GVCM145CO Grunhelm Мішок пилосос GRUNHELM GVCM145CO - компактна, якісна контейнерна модель. Великий радіус прибирання (10 м) і бак об'ємом 1.5 л дозволить швидко і якісно забратися в квартирі або невеликому будинку. Загальна потужність пилососа - Потужність 1400 Вт. Безперечними плюсами моделі є наявність захисту двигуна, індикатора пилу, а також HEPA-фільтра.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Радіус дії | 10 м |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 250х220х100 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об'єм бака | 1.5 л |
| Потужність | 850 Вт |
| Система фільтрації | Циклон |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Штрих код | 6902020121502 |
- Ціна: 3 849 ₴

