
Порохотяг для сухого прибирання Karcher VC 5 Cordless
- Немає в наявності
- Код: 85414
9 599 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Порохотяг для сухого прибирання Karcher VC 5 Cordless Вертикальний німецький пилосос Karcher з річною гарантією має відмінні характеристики. Напруга мережі - 220-240 В / 50 Гц. Рівень шуму 77 дБ, напруга акумулятора 18 В, габарити 182 х 261 х 621 см, вага 2.8 кг. Час роботи 40 мин, час зарядки акумулятора 180 хв. Апарат з легкістю видалить сміття, бруд, пил в самих важкодоступних місцях. У даній моделі з'єднані найкращі властивості: приголомшлива компактність, безмішкові система фільтрації. Завдяки м'якій накладці на рукоятці, прибирання в будинку стане в рази зручніше і приємніше. Насадка для м'яких меблів дозволить делікатно очистити ліжко, дивани, крісла від волосся або ж залишків їжі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.8 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 182 x 261 x 621 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Час роботи 40 хв. Час заряджання акумулятора 180 хв. |
| Комплектація | М'яка накладка на рукоятціТелескопічна всмоктувальна трубкаНасадка для м'яких меблів |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Призначення | Для сухого збирання |
| Тип пилососу | Вертикальний |
| Штрих код | 4054278245508 |
- Ціна: 9 599 ₴

