
Пилосос миючий Karcher FC 5 Cordless Premium
- Немає в наявності
- Код: 85418
16 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос миючий Karcher FC 5 Cordless Premium FC 5 Cordless Premium - сучасна інноваційна модель пилососів від німецького популярного бренду Karcher. Миючий пристрій має безліч корисних функцій, які роблять ваше прибирання значно швидше і простіше. Вертикальне положення агрегату дозволяє без зайвих рухів і нахилів очистити будь-яку тверду поверхню. Якісний і надійний апарат з легкістю видалить пил, бруд з керамічної плитки, лінолеуму і ламінату. Відмінна сила всмоктування забезпечить очистку сміття навіть з килимів та інших підлогових покриттів. Прилад оснащений потужністю 460 Вт, аквафильтром, баком об'ємом 400 мл. Радіус дії - 50 м², розмір 320 х 270 х 1220 мм, вага 4.4 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Потужність | 460 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.4 кг кг |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 320 x 270 x 1220 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Час роботи акумулятора 20 хв. Час заряду акумулятора 4 хв. Час висихання очищеної підлоги 2 хв. |
| Комплектація | Система з двох баківПара роликів для очищення (жовтий)Пара роликів для очищення (сірий)Засіб для догляду за лакованими дерев'яними підлогами RM 534, 30 млУніверсальний очисник для підлоги RM 536 500 мл |
| Країна походження | Німеччина |
| Об'єм бака | 400 мл |
| Призначення | Для будинку |
| Радіус дії | 60 м2 |
| Система фільтрації | Аквафільтр |
| Тип пилососу | Вертикальний |
| Фільтр для води | Да |
| Штрих код | 4054278438375 |
- Ціна: 16 999 ₴

