
Пилосос миючий Karcher SE 5.100
- Немає в наявності
- Код: 85416
10 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос миючий Karcher SE 5.100 Миючий пилосос від німецького бренду Karcher призначений для очищення будь-яких твердих поверхонь. Його потужність становить 1400 Вт, що досить високий показник. Якісний і надійний апарат із складчастим фільтром з легкістю видалить пил і бруд з керамічної плитки, ламінату, лінолеуму та ін. Він працює від мережі (220-240 Вт). Довжина його кабелю 5 м, тому прибрати сміття в будь-якій точці приміщення не складе ніяких труднощів. Обсяг бака 4 л для чистої і 4 л для брудної дозволить очистити велику терріторію.Устройство досить тихе, рівень шуму - 77 дБ. Габарити 29 х 74 х 37 см, вага 7.1 кг. У комплекті до товару йдуть подовжені трубки, насадка для щілин, для миття підлоги, меблів, а також мийний засіб
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7.1 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха та волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 29x74x37 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Комплектація | Всмоктуючий шланг з підведенням води, 2 м, 35 мм Трубки з подачею хімії, 2 шт., 0.5 м, 35 мм Миюча насадка з накладкою для твердих поверхонь. 519 для чищення килимів (100 мл) |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Об'єм бака | 4 л |
| Потужність | 1400 Вт |
| Призначення | Для збору вологого та сухого сміття |
| Система фільтрації | Фільтр тонкого очищення |
| Тип пилососу | Міючий |
| Штрих код | 4039784515086 |
- Ціна: 10 999 ₴

