
Пилосос віконний WV 2 Plus Multi Edition Karcher (1.633-495.0)
- Немає в наявності
- Код: 113142
2 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос віконний WV 2 Plus Multi Edition Karcher (1.633-495.0) WV 2 Plus Multi Edition - чудова модель найпопулярнішого пристрою для миття вікон, а також рішення для цілого ряду інших важливих завдань: очищення скляних і дзеркальних поверхонь, керамічної плитки. Цей апарат славиться своїм підвищеним рівнем ергономіки, невеликою вагою (0, 6 кг), тривалим часом роботи, низьким рівнем шуму. Продуктивність збирання становить 105 м2 = 35 вікон, що досить високий показник. Завдяки системі Kärcher Window Vac контейнер спустошується в будь-який час і при цьому відсутній прямий контакт з брудною водою. Переваги: Висока продуктивністьСтильний дизайн та універсальний колірНаявність сучасних функцій
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 120 x 280 x 320 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Швидкий та гігієнічний злив із бака для брудної води Світлодіодний дисплей постійно на увазі |
| Діаметр насадок | 280 мм |
| Комплектація | Зарядний пристрій Пульверизатор Standard з мікроволоконною насадкою Концентрат для миття вікон (1 х 20 мл) |
| Країна походження | Німеччина |
| Об'єм бака | 100 мл |
| Призначення | Для швидкого миття вікон |
| Продуктивність збирання | від 1 заряду прибл. 105 м ² 35 вікон |
| Тип пилососу | Віконний |
| Штрих код | 4054278787909 |
- Ціна: 2 799 ₴

