
Пилосос - GBVC-2202 HB циклон ECO Grunhelm
- В наявності
- Код: 147465
3 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос - GBVC-2202 HB циклон ECO Grunhelm
Пилосос - GBVC-2202 HB циклон ECO Grunhelm
Вхіднийфільтр: HEPA
Вихідний фільтр: поролон
Довжинателескопічноїтрубки: 80 см
Радіус прибирання: 8 м
Високоефективні мотори, які видають потужність в еквіваленті до 2000 Вт.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.8 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність всмоктування | 270 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 6.4 кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 295х290х460 мм |
| Габаритні розміри | 448х298х368 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Довжина телескопічної трубки | 49-79 см |
| Комплектація | шланг, телескопічна трубка, основна щітка, маленька щітка 2в1 |
| Країна походження | Китай |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Об'єм бака | 4 л |
| Потужність | 899 Вт |
| Радіус прибирання | 8 м |
| Система фільтрації | Циклон |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Керування | Механічне |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 3 999 ₴







