
Пилосос Grunhelm GVC-1406CB ECO
- Немає в наявності
- Код: 117108
5 519 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пилососа Grunhelm GVC-1406CB ECO
Пилосос Grunhelm GVC-1406CB ECO потужністю 850 Вт має місткість пилозбірника 1.8 л і довжину кабелю 5 м.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Колір | Синій |
| Об'єм бака | 1.8 л |
| Потужність | 850 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 230х260х340 мм |
| Тип збирання | Суха |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | Циклон |
- Ціна: 5 519 ₴

