
Пилосос GVC-1703 HS з мішком ECO POWER Grunhelm сіро-чорний
- В наявності
- Код: 147469
3 389 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос GBVC-2202HR Grunhelm
Пилосос GVC-1703 HS
Довжина телескопічної трубки: 74 см
Радіус прибирання: 8 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність всмоктування | 380 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 5.8 кг |
| Вага нетто | 4.9 кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити упаковки | 435х295х310 мм |
| Габаритні розміри | 430х286х240 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Довжина телескопічної трубки | 74 см |
| Комплектація | шланг, телескопічна трубка, основна щітка, маленька щітка 2в1 |
| Країна походження | Китай |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Об'єм бака | 3 л |
| Потужність | 899 Вт |
| Радіус прибирання | 8 м |
| Система фільтрації | Мішковий |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Керування | Механічне |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 3 389 ₴










