
Пилосос мішковий GVC 8208 P Grunhelm
- В наявності
- Код: 137367
2 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос мішковий GVC 8208 P Grunhelm - пилосос з мішком для пилу класичний горизонтальний (підлоговий) на коліщатках з об'ємом пилозбірника 2л. Наявність телескопічної трубки забезпечує можливість регулювання її довжини та встановлення у найбільшзручному для користувача положенні. Працює від електромережі, довжина мережевого шнура у 3,5м забезпечує широкийфронт робіт,що дає додаткову зручність у процесі роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог звичайного мотору | 1400 Вт |
| Вид прибирання | Суха |
| Всмоктуючий шланг | 40/80см |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 3.5 м |
| Довжина телескопічної трубки | 40/80 см |
| Комплектація | Шланг, телескопічна трубка, основна щітка, маленька щітка 2в1 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об'єм бака | 2 л |
| Потужність | 899 Вт |
| Радіус прибирання | 7 м |
| Тип пилососу | Побутовий |
- Ціна: 2 899 ₴









