
Пилосос миючий з парою GSWVC-08 HBW GRUNHELM
- Немає в наявності
- Код: 145511
5 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миючий пилосос GRUNHELM GSWVC-08 HBW — це потужний багатофункціональний пристрій, розроблений для ефективного та комфортного прибирання у вашому домі. Завдяки двигуну потужністю 1650 Вт і силі всмоктування 12000 Па, пилосос легко справляється навіть із найскладнішими забрудненнями на різних поверхнях.
Модель підтримує чотири режими роботи, включаючи:
•стандартний — для повсякденного прибирання,
•режим із подачею пари — для глибокого очищення та знищення бактерій,
•режим пароочисника — підходить для догляду за текстилем, включаючи розгладження складок,
Два окремі баки об'ємом 1250 мл для чистої води та 1150 мл для використаної забезпечують зручність і гігієнічність у використанні.
GRUNHELM GSWVC-08 HBW — чудовий вибір для тих, хто цінує глибоку чистоту,
багатофункціональність і сучасний підхід до прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Пароочисник |
| Тип прибирання | Парою |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 6.4 кг |
| Вага нетто | 5.2 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 338X265X380 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал бака | Пластик АБС |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Номінальна потужність | 1650 Вт W |
| Об’єм баку використаної води | 1150 мл |
| Об’єм баку чистої води | 1250 мл |
| Потужність всмоктування | 2.04 А |
| Потік повітря | >12 Кпа |
| Потік повітря, л/хв | до 10 л/c |
| Тип пилососу | Миючий з парою |
- Ціна: 5 999 ₴










