
Пилисос Grunhelm GVC8217O
- Немає в наявності
- Код: 78814
3 349 ₴
Опис пилососа Grunhelm GVC8217O
Зручність під час прибирання забезпечує регулювання потужності, розташоване на корпусі. Наявність телескопічної трубки забезпечує можливість регулювання її довжини та встановлення в найзручнішому для користувача положенні. Пилосос для сухого прибирання GRUNHELM GVC8217O працює від електромережі, довжина мережевого шнура забезпечує широкий фронт робіт, що дає додаткову зручність у процесі роботи.
Такий пилосос може виконувати безліч функцій (залежно від наявності різних насадок), наприклад: очищати підлогу та килимові покриття, м'які меблі, штори, горизонтальні поверхні, збирати пил у щілинах за меблями тощо.
Переваги:
- Діелектричний корпус — класичний дизайн.
- Завжди готовий до роботи (перед прибиранням і після прибирання приміщення).
- Не вимагає жодних додаткових дій: заливання води, промивання, сушіння, чищення щіткою.
- Текстильний — багаторазовий мішок (проста та гігієнічна заміна мішка).
- Мала вага та компактність.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність всмоктування | 300 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 5 м |
| Максимальна потужність | 850 Вт |
| Об'єм бака | 2.5 л |
| Тип збирання | Суха |
- Ціна: 3 349 ₴

