
Робот-пилосос GRVC-T800 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 94213
5 869 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-пилосос GRVC-T800 — незамінний помічник у Вашому домі. Поки ви займаєтеся своїми справами, він усе зробить за вас. У моделі стоїть система Smart-memory, що гарантує 98% очищеної поверхні за одне прибирання. Моделлю можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування або програми Tuya (сумісність з Amazon Alexa і Google Assistant). Пилосос оснащений Li-on акумулятором 2200 мА * год, роботи якого вистачає до 120 хвилин. Потужність всмоктування 1000 Па.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 340х340х80 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Напруга акумулятора | 2200 мА·год |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об'єм бака | 600 мл |
| Потужність | 1000 Вт |
| Потужність всмоктування | 1000 Па |
| Система фільтрації | HEPA |
| Тип пилососу | Робот пилосос |
| Штрих код | 6902020000906 |
- Ціна: 5 869 ₴

