
Плита газоелектр. 60см - АG6612BRB, коричнево-чорна Grunhelm
- В наявності
- Код: 147313
14 259 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газоелектр. 60см - АG6612BRB, коричнево-чорна Grunhelm - це стильна новинка на ринку кухонної техніки з сучасним комбінованим дизайном: газова варильна панель поєднується з потужною електричною духовкою, що робить її максимально функціональною для будь-якої кухні. Модель вирізняється оновленим зовнішнім виглядом у коричневому кольорі та продуманою ергономікою управління, що створює комфорт під час приготування.Сучасний дизайн та надійні компоненти, підкреслюють її преміальний характер та високу якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | скляна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40.50 кг |
| Вага нетто | 39 кг |
| Тип газу | G20 |
| Витрати газу | 0,70куб/рік г/г |
| Габарити (ШхГхВ) | 598х635х860мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 605х640х875 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Електропідпал поверхні | Підпал в ручках |
| Загальна потужність | 2225 Вт |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Колір | Коричневий |
| Комплект | Деко+решітка |
| Конвекція | Немає |
| Країна походження | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Металеві висувні полиці | Немає |
| Номінальна напруга | ~220-240 В В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Об `єм | 70 л |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Підсвітка духовки | Да |
| Решітка поверхні | Металева ємаль |
| Таймер | Механічний |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Електрична |
| Тиск газу | 20 Мбар |
| Турбо конфорка | Немає |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Ящик для посуду | Да |
- Ціна: 14 259 ₴

