
Плита газоелектрична F66234IB Grunhelm
- В наявності
- Код: 152016
15 559 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газоелектрична F66234IB Grunhelm
Подвійна теплоізоляція корпусу плити
Металові грати поверхню матовим металевим покриттям
Легкознімне внутрішнє склодверця та духовки
Регульовані по висоті ніжки
Підсвічування духовки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Конвекція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип газу | G20 |
| Витрати газу | 0.715 м³/год г/г |
| Габаритні розміри | 600х600 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Електропідпал поверхні | Підпал в ручках |
| Електроспоживання | 2250 Вт |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Колір | нержавійка |
| Комплектація | Деко+решітка |
| Кількість конфорок | 4 |
| Нагрівальний елемент | Верх -низ -вентілятор |
| Наявність кришки | Затемнене скло |
| Об `єм | 70 л |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Потужність | 2250 Вт |
| Підсвітка духовки | Да |
| Решітка поверхні | Металева ємаль |
| Термометр | Да |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Електрична |
| Тиск газу | 20 Мбар |
| Турбо конфорка | Велика WOK |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 8690001520168 |
| Ящик для посуду | Да |
- Ціна: 15 559 ₴

