
Плита газоелектрична Grunhelm F66234I Нержавіюча сталь
- В наявності
- Код: 133514
17 449 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Плита газоелектрична Grunhelm F66234I Нержавіюча сталь
Плита газоелектрична Grunhelm – модель комплектується функцією газ контролю, тому використання цієї моделі буде максимально безпечним та комфортним. На варильній панелі передбачено 4 інноваційні конфорки різних розмірів – для комфортного та рівномірного нагріву посуду різних об'ємів та діаметрів днища. Потужність газового потоку та полум'я регулюють поворотні ручки на передній панелі плити.
- Підсвітлення духовки (включається кнопкою)
- Подвійне скло дверцят духовки – легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки.
- Легко очищається емаль духовки.
- Подвійна теплоізоляція плити, поверхня зовні не нагрівається.
- Чавунна решітка поверхні з матовим емалевим покриттям.
- Регульовані ніжки.
- FFD запобіжний газовий пристрій для кожного пальника та духовки
- Ящик для посуду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 42.9 кг |
| Вага нетто | 41.2 кг |
| Тип газу | G20 |
| Витрати газу | 0.772 куб.м./год. г/г |
| Габарити (ШхГхВ) | 598х634х872 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 635х635х885 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Датчик температури духовки (Термостат) | Да |
| Додатково | Велика WOK комфорка |
| Електропідпал поверхні | Підпал в ручках |
| Електроспоживання | 2250 Вт |
| Загальна потужність | 2250 Вт |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Комплектація | Деко+решітка |
| Країна походження | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал кришки | Затемнене скло |
| Металеві висувні полиці | Немає |
| Нагрівальні елементи в духовці | Верх - низ - вентілятор |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 70 л |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Підсвітка духовки | Да |
| Решітка поверхні | Чавун |
| Таймер | Механічний |
| Тип | Комбінована (газ+електро) |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Електрична |
| Тиск | 20 Мбар |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Ящик для посуду | Да |
- Ціна: 17 449 ₴



