
Плита газова G4F5600B Grunhelm
- В наявності
- Код: 152017
9 199 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газова G4F5600B Grunhelm
Подвійна тепло ізоляція корпусу плити
Металеві грати поверхні із матовим емальованим покриттям
Легко знімне внутрішнє скло дверцят духовки
Регульовані по висоті ніжки
Підсвічування духовки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 32.5 кг |
| Вага нетто | 30.5 кг |
| Тип газу | N.G. |
| Витрати газу | 0.87 м³/год г/г |
| Габарити (ШхГхВ) | 598х635х860 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 605х640х875 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Колір | Чорна |
| Комплектація | Деко+решітка |
| Конвекція | Немає |
| Кількість конфорок | 4 |
| Наявність кришки | Щиток |
| Об `єм | 54 л |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Підсвітка духовки | Да |
| Решітка поверхні | Металева ємаль |
| Термометр | Да |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Тиск газу | G20-20 |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 8690001520175 |
| Ящик для посуду | Да |
- Ціна: 9 199 ₴

