
Плита газова G4FM6612GB Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 152015
13 129 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газова G4FM6612GB Grunhelm
Подвійна теплоізоляція корпусу плити
Металові грати поверхні з матовим емалевим покриттям
Легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки
Регульовані по висоті ніжки
Підсвічування духовки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Конвекція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 39.7 кг |
| Вага нетто | 37.6 кг |
| Тип газу | N.G. |
| Витрати газу | 0.87 м³/год г/г |
| Габарити упаковки | 605х640х875 мм |
| Габаритні розміри | 598х635х860 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Електропідпал поверхні | Підпал в ручках |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Колір | Сіро-чорна |
| Комплектація | Деко+решітка |
| Кількість конфорок | 4 |
| Нагрівальний елемент | нижній газовий нагрів |
| Наявність кришки | Скляна |
| Об `єм | 70 л |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Підсвітка духовки | Да |
| Решітка поверхні | Металева ємаль |
| Термометр | Да |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Тиск газу | G20-20 |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 8690001520151 |
| Ящик для посуду | Да |
- Ціна: 13 129 ₴

