
Плита газова Grunhelm G4F6600GB сіра
- В наявності
- Код: 146326
10 739 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газова Grunhelm G4F6600GB сіра
На варочній панелі передбачено 4 інноваційних конфорки різних розмірів - для комфортного і рівномірного нагріву посуду різних обсягів і діаметрів днища. Потужність газового потоку і полум'я регулюють поворотні рукоятки на передній панелі плити.
Подвійна теплоізоляція корпусу плити
Металеві грати поверхні з матовим емалевим покриттям
Подвійне скло у дверцятах духовки
Регульовані по висоті ніжки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 32.5 кг |
| Вага нетто | 30.5 кг |
| Тип газу | N.G. |
| Витрати газу (G20) | 0.87 куб.м./год. |
| Габарити (ШхГхВ) | 598X635X860 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 605X640X875 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Електропідпал поверхні | Немає |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Деко+решітка |
| Конвекція | Немає |
| Країна походження | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток поверхні | Металева ємаль |
| Металеві висувні полиці | Немає |
| Нагрівальні елементи в духовці | Нижній газовий нагрів |
| Напруга/частота | 220-240В/50 Гц |
| Наявність кришки | Щиток |
| Об `єм | 54 л |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Підсвітка духовки | Немає |
| Таймер | Немає |
| Термометр ( для газової духовки) | Немає |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Тиск газу | G20-20 |
| Турбо конфорка | Немає |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Ящик для посуду | Немає |
- Ціна: 10 739 ₴

