
Плиткоріз монорейковий 800 мм (3022-0800) Shijing
- Немає в наявності
- Код: 148058
6 435 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз монорейковий 1200 мм Shijing 3023
Ручний плиткоріз Shijing 3023 призначений для повсякденної роботи з різною плиткою. З довжиною різу до 800 мм призначена для професійного та інтенсивного використання. Його конструкція оснащена суцільнометалевою напрямною, каретка рухається на підшипниках, забезпечуючи більш плавне та акуратне виконання різу.
Особливості:
- У плиткорізі передбачено червоний промінь, який допомагає точно спроектувати майбутній різ.
- Зручна фіксована довга ручка знижує навантаження на руку та дозволяє легко різати навіть товсту плитку.
- Верстат виготовлений із міцного молібденового слава, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
- Максимальний розмір плитки для діагонального різу: 565 мм
- Гумове покриття столу
- Вбудований червоний лазер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення / обмін 14 днів роки |
| Глибина різу | 16 мм |
| Довжина різу | 800 мм |
| Діаметр диска | 22 мм мм |
| Комплектація | -Плиткоріз із різальним роликом -Лазерний покажчик різання -Розширювачі робочого столу з лінійками та упором -Колеса для транспортування -Шестигранник |
| Посадковий діаметр | 5 мм мм |
| Призначення | Професійне різання плитки |
| Різальний елемент | Ролик із карбіду вольфраму |
| Тип | Ручний |
- Ціна: 6 435 ₴

