
Гострогубці міні 110 мм Сталь 41030
- Немає в наявності
- Код: 50826
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Сталь 41030 Гострогубці міні 110 мм
Гострогубці призначені для надійного захоплення і утримання дрібних предметів при проведенні ремонтно-монтажних та інших видів робіт. Особливості: Нікельоване покриття Підпружинений поворотний механізм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага: 0.078 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 128х55-85х18 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Довжина | 110 мм |
| Зворотний механізм | Пластина |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал рукоятки | Пластик із еластичними накладками |
| Матеріал інструмента | Сталь |
| Тип | Острогубці |
| Штрих код | 6914466410300 |
- Ціна: 65 ₴

