
Плоскогубці комбіновані міні 110 мм Сталь 41025
- Немає в наявності
- Код: 50820
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Сталь 41025 Плоскогубці комбіновані міні 110 мм
Міні плоскогубці для проведення робіт в галузі електроніки та точної механіки. Забезпечують надійне захоплення та утримання дрібних предметів. Ріжучі кромки виробу дозволяють різати м'який та твердий дріт. Особливості: Нікельоване покриття Підпружинений поворотний механізм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Тип | Плоскогубці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага: 0.084 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 120х55-85х18 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Довжина | 110 мм |
| Зворотний механізм | Пластина |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал рукоятки | Пластик із гумовими вставками |
| Матеріал інструмента | Кована інструментальна сталь |
| Штрих код | 6914466410256 |
- Ціна: 65 ₴


