
Плоскогубці міні 110 мм Сталь 41027
- Немає в наявності
- Код: 50822
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Сталь 41027 Плоскогубці міні 110 мм
Міні плоскогубці призначені для захоплення і утримання дрібних предметів при проведенні слюсарно-монтажних робіт.
Особливості:
Нікельоване покриття
Підпружинений поворотний механізм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Тип | Плоскогубці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага: 0.080 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 125х55-85х18 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Довжина | 110 мм |
| Зворотний механізм | Пластина |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал рукоятки | Пластик із еластичними накладками |
| Матеріал інструмента | Сталь |
| Штрих код | 6914466410270 |
- Ціна: 65 ₴

