
Посудомийна машина GDW 160 S Grunhelm
- В наявності
- Код: 148991
15 119 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посудомийна машина GDW 160 S Grunhelm - модель з високою потужністю 1920 Вт та електронним керуванням. Посудомийка оснащена 8 програмами.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 33 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Наявності ополіскувача, наявності солі, режимів роботи |
| Вага брутто | 38 кг |
| Вид | 60 см |
| Внутрішнє обладнання | Корзинка для столових приборів, верхня корзина, нижня корзина. |
| Габарити (ШхГхВ) | 865 х 600 х 560 мм |
| Габарити упаковки | 889х652х652 мм |
| Звуковий сигнал завершення програми | Да |
| Колір | Чорний/сірий |
| Місткість комплектів посуду | 13 комплектів посуду |
| Номінальна напруга | ~220-240 В В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Панель управління | Вбудована, електронна |
| Потужність | 1920 Вт |
| Програми | Попереднє полоскання 45°С. Гібрид 60°С. Гігієнічна 70°С. Еко 50°С. Супер 50°С. Інтенсивна 65°С. Скляний посуд 40°С. Догляд. |
| Регульовані ніжки | Да |
| Таймер відстрочки старту | 3/6/9/12 годин |
| Тип сушіння | А++ |
| Тип встановлення | Повновбудована |
| Тривалість програми стандартного циклу миття: | 285 хв |
| Функції кнопок | програми / затримка запуску/ввімк. - вимк. |
| Штрих код | 6990001489918 |
- Ціна: 15 119 ₴




