
Посудомийна машина GDW 625 B Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 123256
20 469 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Посудомийна машина GDW 625 B Grunhelm
Посудомийна машина GDW 625 B – модель з високою потужністю 1800 Вт та електронним керуванням. Посудомийка оснащена 5 програмами. Відрізняється з інших наявністю функції попереднього полоскання без використання таблетки. Верхній кошик регулюється по висоті.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 29.4 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Наявність ополіскувача/наявності солі/режимів роботи |
| Вид | Вузька |
| Витрата води за цикл/рік | 12 л / 3360 л |
| Внутрішнє обладнання | -Кошик для столових приладів -Верхній Кошик -Нижній Кошик |
| Габарити (ШхГхВ) | 820х598х550 мм |
| Додатково | Блокування від дітей/затримка запуску |
| Захист від протікання | Система "Aquastop" |
| Звуковий сигнал завершення програми | Да |
| Колір | Чорний/сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1800 Вт |
| Система фільтрації, що самоочищається | Да |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.907 кВт / 258.0 кВт / рік |
| Таймер відстрочки старту | 3/6/9 годин |
| Тип встановлення | Вбудований |
| Функції | Інтенсивна/еко/1 год/попереднє ополіскування |
- Ціна: 20 469 ₴

