
Пральна машина автомат GWS-F610D1WB-ST Grunhelm
- В наявності
- Код: 144990
12 129 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пральної машини автомат GWS-F610D1WB-ST
Автоматична пральна машина GRUNHELM GWS-F610D1WB-ST з фронтальним завантаженням на 6 кг керується за допомогою кнопок та механічного керування. Універсальний двигун та ремінна передача забезпечать довговічність та надійність роботи пральної машини. Належить до класу прання А з 16 програмами роботи, включаючи швидке прання.Люк у формі ілюмінатора чорного кольору виглядає стильно на білій машинці, корпус якої виконаний з емальованої сталі та пластику. Бак розбірного типу виготовлений з нержавіючої сталі, за рахунок чого його термін служби досить високий.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 52 кг |
| Основні | |
| Клас прання | A |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор блокування дверцят | Є |
| Індикатор старту/пауза | Є |
| Автобалансування | Є |
| Барабан | Стільниковий |
| Відкладений старт | Є |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Гребінь | Хвилястий |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | Є |
| Захист від переливання | Є |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір люка | Чорний |
| Конструкція бака | Розбірний |
| Контроль піноутворення | Є |
| Кількість програм | 16 програм |
| Люк | Ілюмінатор |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Можливість використовувати без центрального водопостачання | Немає |
| Помпа | Є |
| Регулювання температури | Є |
| Розміри (ШхГхВ) | 595х440х850 мм |
| Рівень шуму | 74 дБ дБ |
| Самоочищення | Є |
| Стерилізація | Немає |
| Тип | Автомат |
| Тип двигуна | Універсальний |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тип передачі | Ремінна |
| Тип керування | Кнопкове/Механічне |
| Тиск води | 0.03-1 МПа |
| Функція Eco Time | Немає |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1000 об/хв |
- Ціна: 12 129 ₴

