
Пральна машина автомат GWS-F812D1WB-ST Grunhelm
- В наявності
- Код: 145609
13 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина автомат GWS-F812D1WB-ST Grunhelm - це сучасний та ефективний прилад, який стане незамінним помічником у вашому домі. Ця модель поєднує в собі високу продуктивність, економічність та широкий набір функцій для ідеального результату прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автобалансування | Є |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір | Білий/чорний |
| Кількість оборотів | 1200 об/хв |
| Максимальна потужність | 1700 Вт |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Максимальний рівень шуму | 76 дБ |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Номінальна напруга | 220-240 В /50 Гц В |
| Номінальна потужність | 1600 Вт W |
| Номінальна потужність віджиму | 500 Вт |
| Номінальна потужність прання | 200 Вт |
| Самоочищення | Немає |
| Тип двигуна | BLDC інверторний |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тиск води | 0.03-1 МПа |
- Ціна: 13 999 ₴

