
Пральна машина автомат GWT-DDI812D2WB Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: -131857
12 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пральної машини GWT-DDI812D2WB Grunhelm
Пральна машина GWT-DDI812D2WB Grunhelm – якісна автоматична модель з фронтальним завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Управління машинкою просте та інтуїтивно зрозуміле.
Номінальна споживана потужність прання 200 Вт
Потужність віджиму 500 Вт
Особливості:
- прямий привід
- інверторний двигун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автобалансування | Є |
| Вага брутто | 63 кг |
| Вага нетто | 60 кг |
| Відкладений старт | Є |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 660х575х890 мм |
| Габаритний розмір | 595х520х850 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Енергоспоживання | 100 кВт/рік |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Кількість оборотів | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Максимальний рівень шуму | 76 дБ |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Номінальна напруга | 220-240 В /50 Гц В |
| Потужність | 2200 Вт |
| Самоочищення | Немає |
| Споживання води | 11000 л/рік |
| Стерилізація | Немає |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тиск води | 0.05-0.8 МПа |
| Функція Eco Time | Немає |
| Штрих код | 6990001318577 |
- Ціна: 12 899 ₴




