
Пральна машина автомат GWV-FF812D2W Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 109921
24 749 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пральної машини Grunhelm GWV-FF812D2W
Пральна машина GWV-FF812D2W Grunhelm – якісна автоматична модель з фронтальним завантаженням білизни. Вона стане вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Машина оснащена 15 програмами, включаючи швидке прання. Управління машинкою просте та інтуїтивно зрозуміле.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 73.5 кг |
| Основні | |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор блокування дверцят | Є |
| Індикатор старту/пауза | Є |
| Автобалансування | Є |
| Барабан | Перфорований |
| Витрата води за прання | 48 л |
| Відкладений старт | Є |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Гребінь | Хвилястий |
| Дисплей | Є |
| Енергоспоживання | 0.63 кВт/ч |
| Захист від дітей | Є |
| Захист від переливання | Є |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір | Білий |
| Колір люка | Білий |
| Конструкція бака | Розбірний |
| Контроль піноутворення | Є |
| Кількість програм | 15 |
| Люк | Збільшений |
| Максимальна температура | 90 °С °С |
| Максимальний рівень шуму | 73 дБ |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Можливість використовувати без центрального водопостачання | Немає |
| Помпа | Є |
| Потужність під'єднання | 2200 Вт |
| Регулювання температури | Є |
| Розміри (ШхГхВ) | 597х557х845 мм |
| Річний енергоспоживання | 155 кВт |
| Самоочищення | Є |
| Стерилізація | Немає |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
- Ціна: 24 749 ₴






