
Пральна машина автомат GWV-FN610D1WB Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 109919
20 389 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пральної машини Grunhelm GWV-FN610D1WB
Пральна машина GWV-FN610D1WB Grunhelm – якісна автоматична модель з фронтальним завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Машина оснащена 15 програмами, включаючи швидке прання. Управління машинкою просте та інтуїтивно зрозуміле.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 60.5 кг |
| Основні | |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор блокування дверцят | Є |
| Автобалансування | Є |
| Витрата води за прання | 43 л |
| Відкладений старт | Є |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Енергоспоживання | 0.65 кВт/ч |
| Захист від дітей | Є |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Кількість оборотів | 1000/800/600 об/хв |
| Кількість програм | 15 програм |
| Максимальна температура | 90 °С °С |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальний рівень шуму | 77 дБ |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Помпа | Є |
| Потужність під'єднання | 1850 Вт |
| Регулювання температури | Є |
| Розміри (ШхГхВ) | 597х416х845 мм |
| Самоочищення | Немає |
| Стерилізація | Немає |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Функція Eco Time | Немає |
| Швидке прання (за 15 хв) | Є |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1000 об/хв |
| Штрих код | 6902097302873 |
- Ціна: 20 389 ₴








