
Пральна машина автомат GWV-FN610D1W Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 109917
19 309 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пральна машина GWV-FN610D1W Grunhelm Пральна машина GWV-FN610D1W Grunhelm - якісна автоматична модель з фронтальним завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Машина оснащена 15 програмами, включаючи швидке прання. Управління машинкою просте та інтуїтивно зрозуміле. Максимальна ємність завантаження - 6 кг білизни, об'єм барабана 41 л.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 60 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 43 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з упаковкою | 62 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір | Білий |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Номінальна потужність | 1850 Вт W |
| Об'єм барабана | 41 л |
| Програми | 15 програм (включаючи швидке прання) |
| Розміри (ШхГхВ) | 597x416x845 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 641x467x881 мм |
| Споживання електроенергії | 0.6 кВт | год |
| Температура, що настроюється | Холодна - 90℃ |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тип розміщення | Та, що стоїть окремо |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1000 об/хв |
| Штрих код | 6902008413988 |
- Ціна: 19 309 ₴

