
Пральна машина автомат GWV-FN610D2W-ST Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 128440
12 019 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пральної машини Grunhelm GWV-FN610D2W-ST
Пральна машина GWV-FN610D2W-ST Grunhelm – якісна автоматична модель з фронтальним завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Управління машинкою просте та інтуїтивно зрозуміле.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 52 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автобалансування | Є |
| Відкладений старт | Є |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 657х440х850 мм |
| Габаритні розміри | 595х440х850 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Енергоспоживання | 152 кВт-год/рік |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Кількість оборотів | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальний рівень шуму | 75 дБ |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Номінальна напруга | 220-240 В /50 Гц В |
| Потужність | 1650 Вт |
| Регулювання температури | Є |
| Самоочищення | Немає |
| Споживання води | 10560 л/рік |
| Стерилізація | Немає |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тиск води | 0.1-1 МПа |
| Функція Eco Time | Немає |
- Ціна: 12 019 ₴






