
Прально-сушильна машина авт GWDS-FF8812D2W Grunhelm
- В наявності
- Код: 145902
19 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прально-сушильна машина авт.GWDS-FF8812D2W (біла,1200 об, 8 кг прання, 8 кг сушка) Grunhelm
Прально-сушильна машина GWDT-FF10614D2W Grunhelm фронтально завантажується до 8 кг для прання і 8 кг сушка.
На LED дисплею відображаються:
- Дисплей дверних замків
- Дисплей блокування від дітей
- Відображення часу, що залишився
- Індикатор прогресу
- Контроль переповнення
- Дисплей перевірки несправностей
- Система автоматичного балансу
- Контроль перегріву
Програми:
- Сушарка
- Прати та сушити 60”
- Промивання повітрям
- Протиалергічна
- Швидке прання
- Інтенсивне прання
- Віджим
- Ополісківання+віджим
- Мікс
- Бавовна
- Синтетика
- Вовна
- Пуховик
- Очищення барабана
- Нижня білизна
- Джинси
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 55 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 66 кг |
| Вага нетто | 61 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір | Білий / сірий |
| Максимальна швидкість | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна потужність | 1800 Вт W |
| Номінальна потужність віджиму | 500 Вт |
| Номінальна потужність прання | 200 Вт |
| Програми | Сушарка Прати та сушити 60” Промивання повітрям Протиалергічна Швидке прання Інтенсивне прання Віджим Ополісківання+віджим Мікс Бавовна Синтетика Вовнв Пуховик Очищення барабана Нижня білизна Джинси |
| Розміри (ШхГхВ) | 595x560x850 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 652x631x885 мм |
| Рівень шуму при віджимання | 70 дБ |
| Рівень шуму під час прання | 52 дБ |
| Тип двигуна | BLDC інверторний |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тип розміщення | Та, що стоїть окремо |
| Тиск води | 0.03-1 МПa |
| Штрих код | 6990001459027 |
- Ціна: 19 899 ₴









