
Прально-сушильна машина GWDT-FF10614D2W Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 134006
21 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прально-сушильна машина GWDT-FF10614D2W Grunhelm
Прально-сушильна машина GWDT-FF10614D2W Grunhelm фронтально завантажується до 10 кг для прання і 6 кг сушка. Білий корпус, чорна панель, чорний люк.
На LED дисплею відображаються:
- Дисплей дверних замків
- Дисплей блокування від дітей
- Відображення часу, що залишився
- Індикатор прогресу
Контроль переповнення
- Дисплей перевірки несправностей
Система автоматичного балансу
Контроль перегріву
Програми:
- Сушарка
- Прати та сушити 60”
- Промивання повітрям
- Протиалергічна
- Швидке прання
- Інтенсивне прання
- Віджим
- Ополісківання+віджим
- Мікс
- Бавовна
- Синтетика
- Вовнв
- Пуховик
- Очищення барабана
- Нижня білизна
- Джинси
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 65 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з упаковкою | 69 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Колір | Білий |
| Максимальне завантаження білизни | 10 кг |
| Номінальна потужність | 1950 Вт W |
| Об'єм барабана | 70 л |
| Програми | Сушарка Прати та сушити 60” Промивання повітрям Протиалергічна Швидке прання Інтенсивне прання Віджим Ополісківання+віджим Мікс Бавовна Синтетика Вовнв Пуховик Очищення барабана Нижня білизна Джинси |
| Розміри (ШхГхВ) | 595х625х850 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 671х691х890 мм |
| Споживання води | 24000 літри/рік |
| Споживання електроенергії | 1360 кВт-год/рік |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тип розміщення | Та, що стоїть окремо |
| Штрих код | 6990001340066 |
- Ціна: 21 799 ₴










