
Пральна машина GWF-WS101G4 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 101997
12 149 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пральна машина GWF-WS101G4 Grunhelm Пральна машина GWF-WS101G4 Grunhelm - якісна напівавтоматична модель з верхнім завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і істотно заощадить кількість води і електроенергії під час прання. Машинку можна використовувати без центрального водопостачання. Максимальна завантажувальна ємність - 10 кг білизни. Машинка виконана з якісного ABS-пластика.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 24 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з упаковкою | 26 кг |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір | Сірий/зелений |
| Максимальне завантаження білизни | 10 кг |
| Потужність віджиму | 160 Вт |
| Потужність прання | 450 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 790х470х960 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 810 х 500 х 1000 мм |
| Тип завантаження білизни | Верхній |
| Тип розміщення | Та, що стоїть окремо |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1300 об/хв |
| Штрих код | 6902012355120 |
- Ціна: 12 149 ₴

