
Пральна машина Grunhelm автомат GWS-FN610IW
- Немає в наявності
- Код: 101650
10 499 ₴
Опис пральної машини Grunhelm GWS-FN610IW
Пральна машина Grunhelm GWS-FN610IW фронтально завантажується до 6 кг, колекторний двигун із захистом від перегріву з ремінною передачею і споживанням 1750 Вт (клас A++). Механічне керування дозволяє вибрати одну з 16 програм. Розбірний сотовий з нержавіючої сталі барабан з гребенем хвилястої форми має оберти в залежності від обраної програми - 1000-800-400 об/хв. Білий люк звичайного типу, при його фіксації вмикається індикатор, так само як і при старті та паузі. Можна оперативно випрати білизну за допомогою швидкого прання за 15 хвилин. У пральній машині GRUNHELM GWS-FN610IW є балансир, помпа, самоочищення, контроль кількості піни, захист від переливу, блокування від дітей, налаштування температури до 90°С, відстрочення запуску. Витрата становить приблизно 48 л на одну процедуру. У комплекті є необхідні аксесуари для її підключення після придбання.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 52 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 48 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з упаковкою | 55 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір | Білий |
| Максимальна потужність | 1750 Вт |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Номінальна потужність | 1500 Вт W |
| Об'єм барабана | 40 л |
| Потужність віджиму | 400 Вт |
| Потужність прання | 250 Вт |
| Програми | 16 програм (включаючи швидке прання) |
| Розміри (ШхГхВ) | 595x440x850 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 657x490x885 мм |
| Споживання електроенергії | 0.78 кВт⋅год |
| Температура, що настроюється | Холодна/20/40/60/90℃ |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тип розміщення | Та, що стоїть окремо |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1000/800/400/без віджиму |
| Штрих код | 6902020952311 |
- Ціна: 10 499 ₴








