
Праска Grunhelm EI8858T
- Немає в наявності
- Код: 59445
1 719 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис праски Grunhelm EI8858T
Праска Grunhelm EI8858T потужністю 2200 Вт має функції вертикального відпарювання та індикатора нагрівання.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.89 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Праска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Є |
| Автовимкнення | Немає |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | Білий/синій |
| Матеріал підошви | Тефлон |
| Об'єм резервуару для води | 300 мл |
| Паровий удар | Горизонтальний |
| Постійна подача пари | Є |
| Потужність | 2200 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 295х125х155 см |
| Система «Капля-стоп» | Немає |
| Система самоочищення | Є |
- Ціна: 1 719 ₴

