
Праска Grunhelm EI9500С
- Немає в наявності
- Код: 105934
1 389 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис праски Grunhelm EI9500С
З праскою Grunhelm EI9500С прасування буде не тільки якісним, але і швидким. Для цього модель обладнана 2600 Вт вбудованої потужності, які моментально розігрівають підошву і дозволяють видаляти складки навіть на жорстких джинсових куртках. При цьому функція вертикального відпарювання дає можливість вирівнювати одяг без прямого контакту з підошвою. Це ідеальний варіант для шовкових суконь, сорочок та іншого делікатного одягу.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.22 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Праска |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від накипу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 180 см |
| Колір | Сірий |
| Паровий удар | Горизонтальний |
| Потужність | 2600 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 32х12.8х16.5 см |
- Ціна: 1 389 ₴

