
Відпарювач ручний GHS-1016 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 146332
1 079 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відпарювач ручний GHS-1016 Grunhelm
Ручний відпарювач GHS-1016 Grunhelm допоможе завжди виглядати свіжо та привабливо. Відпарювач легко вирівнює всілякі види тканин. Модель легка та проста у використанні. Підошва відпарювача виготовлена з якісної нержавіючої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.08 кг |
| Вага нетто | 0.90 кг |
| Габарити упаковки | 750х740х2б5 мм |
| Габаритний розмір | 125х120х255 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Додатково | Автоматичне водопостачання |
| Колір | Білий/рожевий |
| Комплектація | універс. щітка/ нас. катишки, пил |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм резервуару для води | 260 мл |
| Потужність | 1100 Вт |
| Тип | Відпарювач |
- Ціна: 1 079 ₴










