
Свердло по металу HSS - 2.7х33х61мм ср.с DIN 338 Haisser
- В наявності
- Код: 17524
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло по металу HSS - 2.7х33х61мм ср.с DIN 338 Haisser
Свердло Haisser широкий спектр застосування для робіт по металу підходить для дрилів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр свердла, мм | 2.7 мм |
| Загальна довжина свердла, мм | 61 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Робоча довжина свердла, мм | 61 мм |
| Сумісність | Дриль |
| Тип робіт | Роботи з металу |
- Ціна: 25 ₴

