
Свердло по металу HSS - 3.0х66х100 мм DIN 340 Haisser
- В наявності
- Код: 17543
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Опис Свердло по металу HSS - 3.0х66х100 мм DIN 340 Haisser
Свердло по металу HSS довга серія DIN 340 Haisser - виготовлено з швидкорізальної сталі HSS з кобальтовим. DIN 338 - ріжучий інструмент, призначений для свердління отворів у різних матеріалах, використовується для обробки легованої та нелегованої сталі з межею міцності при розтягуванні до 900 Н/мм, сталевого лиття, сірого чавуну, кольорових металів і твердих пластмас, забезпечує. Може також застосовуватися для збільшення вже наявних попередньо просвердлених отворів і засвердлівання, тобто отримання ненаскрізних заглиблень. Кут заточування 118 °.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр свердла, мм | 3.0 мм |
| Загальна довжина свердла, мм | 100 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Робоча довжина свердла, мм | 66 мм |
| Сумісність | Дриль |
| Тип упаковки | Блістер |
- Ціна: 44 ₴

