
Акумуляторні ножиці DUP 361 Z Makita
- Немає в наявності
- Код: 82158
67 572 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Акумуляторні ножиці DUP 361 Z Makita Компактні і зручні Гладке різання, як при використанні ручних садових ножиць Дуже гострі ковані леза японської якості Зручне пристосування д ля носіння на спині Коробка управління, в рюкзаку, можна розмістити два акумулятора і контролер Компактний і зручний для використання в важкодоступних місцях
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Секатор |
| Батарея | Li-ion |
| Вібрація | 2,5 м/сек² |
| Габарити (ШхГхВ) | 305x43x106 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Комплектація | Акумуляторний секатор Makita DUP361ZU-подібний ніжL-подібний ніжАлмазний напильникБез кейсу, акумуляторних блоків та зарядного пристрою |
| Країна походження | Японія |
| Макс. товщина різання | 33 мм |
| Напруга | 36 (2х18 В) |
| Ріжуча система | Ніжова |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час заряду акумулятора | 1 година |
| Ширина скошування | 5,4 см |
| Штрих код | 2000963607016 |
- Ціна: 67 572 ₴

