
Акумуляторні садові ножиці CP21-25BC Forte
- В наявності
- Код: 136425
3 835 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторні садові ножиці CP21-25BC Forte
Акумуляторні садові ножиці – це зручний садовий інструмент, який використовується для обрізання молодих пагонів і тонких гілок дерев і чагарників, як плодових, так і декоративних під час збирання врожаю винограду, догляду за садовими квітами тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.87 кг |
| Виробник | Forte |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Секатор |
| Батарея | Li-ion |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектація | Акумуляторний секатор, 2 акумулятори 2Аг, Зарядний пристрій, Кейс |
| Країна походження | Китай |
| Макс. товщина різання | 25 мм |
| Номінальна потужність | 500 Вт W |
| Споживана потужність | 20 В Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 3 835 ₴









