
Сталь 62125 Скоби для степлера
- Немає в наявності
- Код: 40504
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Сталь 62125 Скоби для степлера Виробник сталь Країна походження Китай Тип скоби Т50 Ширина скоби 14 мм Висота скоби 10.6 мм кількість 1000 шт перетин скоби 1.2 мм Штрих код:6914466621256
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скоби | 10.6 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість | 1000 шт шт |
| Перетин скоби | 1.2 мм мм |
| Тип скоби | Т50 |
| Ширина скоби | 14 мм мм |
| Штрих код | 6914466621256 |
- Ціна: 60 ₴

