
Bosch PTK 14 EDT Степлер електричний (0603265520)
- Немає в наявності
- Код: 50339
6 060 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Bosch PTK 14 EDT Степлер електричний (0603265520) Тип степлер Виробник Bosch Країна походження Німеччина Гарантія 2 роки Тип скоби Т53 довжина скоб 10 мм Кількість ударів 30 Ширина скоби 11.4 мм вага 1.1 кг Комплектація - 1000 скоб - Картонна коробка - Інструкція - Гарантійний талон Штрих код:3165140601580
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.1 кг |
| Виробник | Bosch |
| Ширина скоби | 11.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина скоб | 10 мм |
| Комплектація | - 1000 скоб- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість ударів | 30 |
| Тип | Степлер |
| Тип скоби | Т53 |
| Штрих код | 3165140601580 |
- Ціна: 6 060 ₴




