
Універсальний степлер Сталь СЦП 8-15
- Немає в наявності
- Код: 77612
1 020 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Універсальний степлер Сталь СЦП 8-15 Тип степлер Виробник сталь Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип скоби Т53 довжина скоб 8-15 мм Кількість ударів 30 Ширина скоби 11.3 мм додатково Потужність 75 Вт Штрих код:6902018081511
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина скоб | 8-15 мм |
| Додатково | Потужність 75 Вт |
| Країна походження | Китай |
| Кількість ударів | 30 |
| Тип | Степлер |
| Тип скоби | Т53 |
| Штрих код | 6902018081511 |
- Ціна: 1 020 ₴

