
Сушильна машина GDS-8PD1WB Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 148298
21 729 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушильна машина GDS-8PD1WB Grunhelm - це сучасне та високотехнологічне рішення для дбайливого та максимально енергоефективного сушіння білизни. Завдяки технології теплового насоса, вона не лише ідеально висушує до 8 кг білизни, але й значно знижує ваші витрати на електроенергію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 кг |
| Вага нетто | 45 кг |
| Внутрішній розмір барабану | 575 * 403 мм |
| Відображення часу, що залишився | Да |
| Габаритний розмір | 595×615×850 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Датчик сухості | Да |
| Двигун | неінверторний |
| Діаметр дверцят | 490 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | великі чорні двошарові дверцята |
| Колір обода дверцят | чорний |
| Комплектація | Сушильна машина, інструкція |
| Кут відкривання дверцят | 135° |
| Кількість програм | 14 |
| Макс. вага завантаження білизни для сушіння | 8 кг |
| Макс. вага завантаження сухої білизни | 8 кг |
| Матеріал дверцят | Пластик + загартоване скло |
| Напрямок виходу повітря | Фронтальний |
| Напрямок відкривання дверцят | Вліво |
| Номінальна напруга | 220-240В В |
| Номінальна потужність | 650 Вт W |
| Об'єм бака | 102 л |
| Об'єм холодоагенту | 105 г |
| Обертові дверцята | Да |
| Особливості | Час- Час+ Ступінь сухості Відстрочка старту Старт/Пауза Блокування |
| Програми | ЕКО. Змішані тканини. Сорочки. Делікатна. Постільна білизна. Дитячий одяг. Пуховик. Гіпоалергенна. Бавовна. Сушіння за часом. Спорт. Свіжість. Вовна. Тепле повітря. |
| Підсвічування барабана (дверцята відкриті) | Да |
| Тип | Сушильна машина з тепловим насосом |
| Тип блокування дверцят | механічний |
| Тип компресора | неінверторний |
| Тип холодоагенту | R290 |
| Час сушіння | 20-360 хв. |
- Ціна: 21 729 ₴

