
Сушильна машина GDW-8PD1WB (біла, 8 кг. тепловий насос) Grunhelm
- В наявності
- Код: 146909
21 729 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушильна машина GDW-8PD1WB (біла, 8 кг. тепловий насос) Grunhelm - це сучасне та високотехнологічне рішення для дбайливого та максимально енергоефективного сушіння білизни. Завдяки технології теплового насоса, вона не лише ідеально висушує до 8 кг білизни, але й значно знижує ваші витрати на електроенергію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | E |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 43.8 кг |
| Вага нетто | 42.8 кг |
| Внутрішній розмір барабану | 580*473 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 682x722x890 мм |
| Габаритний розмір | 598x652x845 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Двигун | Алюмінієвий асинхронний двигун |
| Діаметр дверцят | 320 мм |
| Дисплей | LED |
| Електричний струм | 10 А |
| Енергоспоживання | 285 кВт*г/рік |
| Енергоспоживання при повному навантажені | 2.38 кВтч/цикл |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір | Білий/чорний |
| Комплектація | Сушильна машина, інструкція |
| Кут відкривання дверцят | 150° |
| Кількість програм | 16 |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Матеріал внутрішнього барабану | Сталь гарячого цинкування |
| Матеріал дверцят | Пластик + загартоване скло |
| Матеріал корпуса | Метал (із порошковим фарбуванням) |
| Напрямок виходу повітря | Фронтальний |
| Напрямок відкривання дверцят | Вліво |
| Номінальна напруга | 220-240В В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт W |
| Об'єм бака | 117 л |
| Особливості | Низькотемпературна сушка. Низьке енергоспоживання. Подвійна фільтрація пуху. Подвійний контроль температури. Негайна зупинка при відкриванні дверцят. Подвійна обробка. Мотор прямого і зворотного обертання. |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Потужність теплового компресора | 450 Вт |
| Програми | Змішані тканини. Постільна білизна. ЕКО. Сорочки. Джинсі. Рушники. Дитячий одяг. Спортивний одяг. Синтетика. Швидке сушіння. Спідня білизна. Вовна. Нагрівання. Освіжаючий. Делікатний. Пуховики. |
| Тип холодоагенту | R290 |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання барабана | 50-55 об/хв |
- Ціна: 21 729 ₴

